Πρόσκληση στην τελετή απονομής της Ακαδημίας Ρομποτικής

Έφτασε η στιγμή για την καθιερωμένη τελετή λήξης των μαθημάτων της Ακαδημίας Ρομποτικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Σας προσκαλούμε στην τελετή λήξης του χειμερινού κύκλου μαθημάτων 2017-2018 η οποία θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2018 στις 11:00 π.μ. στην αίθουσα Φίλων Μουσικής του Μεγάρου Μουσικής Θεσσαλονίκης.

H εκδήλωση τελεί υπό την αιγίδα της Περιφέρειας της Κεντρικής Μακεδονίας και περιλαμβάνει ομιλία από τον Δρ. Παντελή Αγγελίδη, Πρόεδρο και Καθηγητή του Τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας, με θέμα "Καινοτομία στην Ηλεκτρονική Υγεία".

Στη συνέχεια θα ακολουθήσει η απονομή βεβαιώσεων παρακολούθησης στους μαθητές όλου του δικτύου της Ακαδημίας Ρομποτικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας .

Στο κλείσιμο θα πραγματοποιηθεί κοπή βασιλόπιτας και μικρές εκπλήξεις θα περιμένουν τους μαθητές.