Κατασκήνωση Εκπαιδευτικής Ρομποτικής από την Ακαδημία Ρομποτικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Ρομποτική Κατασκήνωση από την Ακαδημία Ρομποτικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Η Ακαδημία Ρομποτικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας διοργανώνει για πρώτη φορά την κατασκήνωση Εκπαιδευτικής Ρομποτικής στις εγκαταστάσεις της κατασκήνωσης Τσαφ Τσουφ express στον Νέο Μαρμαρά Χαλκιδικής.

Οι μικροί μας φίλοι θα έχουν την ευκαιρία να περιηγηθούν στον κόσμο της Εκπαιδευτικής Ρομποτικής  συνδυάζοντας το παιχνίδι με τη μάθηση και την εμπειρία με την ανακάλυψη. Σε αυτό το ταξίδι συνοδοιπόροι τους θα είναι οι διδάσκοντες  της Ακαδημίας Ρομποτικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας.

Η κατασκήνωση Εκπαιδευτικής Ρομποτικής θα λειτουργήσει σε δύο περιόδους και θα έχει διάρκεια 7 διανυκτερεύσεων. Η πρώτη περίοδος ξεκινάει στις 2 Αυγούστου 2017 και τελειώνει στις 9 Αυγούστου. Η δεύτερη περίοδος ξεκινάει στις 9 Αυγούστου 2017 και τελειώνει στις 16 Αυγούστου.

Οι δραστηριότητες Εκπαιδευτικής Ρομποτικής θα πραγματοποιούνται καθημερινά και θα έχουν διάρκεια 4 ωρών. Τα παιδιά θα έχουν ταυτόχρονα την δυνατότητα να συμμετέχουν σε όλες τις δραστηριότητες της κατασκήνωσης Τσαφ Τσουφ.

Η μετακίνηση από και προς την κατασκήνωση συμπεριλαμβάνεται στην τιμή.

Όσοι έχουν παρακολουθήσει μαθήματα στην Ακαδημία Ρομποτικής η συμμετοχή στην κατασκήνωση Εκπαιδευτικής Ρομποτικής είναι δωρεάν!

Για τους υπόλοιπους υπάρχει κόστος εγγραφής 70 ευρώ.

Δηλώστε συμμετοχή στην κατασκήνωση της Ακαδημίας Ρομποτικής .

Υπάρχουν τριών ειδών τρόποι συμμετοχής στην κατασκήνωση Εκπαιδευτικής Ρομποτικής της Ακαδημίας Ρομποτικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας :

1)Πληρωμή της κατασκήνωσης Τσαφ Τσουφ Express μέσω ΟΑΕΔ(ΔΩΡΕΑΝ) εφόσον έχετε εξασφαλίσει το voucher σας.

2)Πληρωμή της κατασκήνωσης Τσαφ Τσουφ Express μέσω Ασφαλιστικών Ταμείων (ΔΩΡΕΑΝ)(μπορείτε να δείτε εδώ).

3)Με δική σας επιβάρυνση το κόστος για την κατασκήνωση Τσαφ Τσουφ Express είναι 170 ευρώ.

Δείτε τις υπόλοιπες δραστηριότητες της κατασκήνωσης Τσαφ Τσουφ Express.

Δείτε τις εγκαταστάσεις της κατασκήνωσης Τσαφ Τσουφ Express.

Δηλώστε συμμετοχή στην κατασκήνωση της Ακαδημίας Ρομποτικής

Για οποιαδήποτε απορία καλέστε στο : 6987045496